Září 2009

Kozoroh na rok 2010

14. září 2009 v 15:51 | Claudia Imperium |  **horoskopy

Obecně

Tento únor ani březen nebudou přát lásce, spíš víc práci, vašim cestám a rodinným setkáním. Saturn totiž obecně více přeje vztahům s blízkými lidmi, poznávejte jejich důležitost. Do stabilních vztahů se může vrátit vášeň hlavně v květnu, nezadaní v tu dobu mají příležitost nalézt partnera. V červnu se budete chtít prosadit v práci a pocítíte touhu vyhrávat při jednáních s klienty. Měli byste být ale opatrní, abyste získali všechny administrativní podklady. Počátkem prázdnin může váš osobní život ovlivnit někdo, kdo s vámi čerstvě vstoupí do přátelství, nebo příbuzenství. Nemusí to být milenec, přesto člověk, který vám dá nový pohled na rodinné vazby. Dostatek inspirace a touhy po porozumění v práci i vztazích přinesou podzimní měsíce. Mnoho času strávíte v práci a na cestách. V říjnu je vhodné období pro zkrášlení a vylepšení domova. V měsíci říjnu může přijít duševní ochlazení ve vztazích, i pocit osamělosti. Vše se ale oslabí. K netrpělivosti vás bude vyzývat Advent, při nákupech dárků se ovládejte.

Láska

Musíte víc projevovat emoce. Tento rok budete trochu více o zaměření na jiné kvality, než je jen sex. Pozitivní vazba mezi Saturnem a Neptunem znamená, že jste možná objevili někoho, kdo vám může zůstat blízký nadlouho, i díky nezvyklé fantazii. Proto se snažte si ho udržet, už jen proto, že je tak dobrý v erotické oblasti. Krásný bude květen a červen, v té době buďte aktivní ve vzájemném milostném sbližování. V listopadu se s partnerem určitě můžete vydat na dovolenou.

Zdraví

Pokud máte chronické problémy s kostmi či kůží, nechejte si doporučit správné lékaře. Na rukách a nohách půjde o větší problém, svěřte se do péče kvalifikovaných lidí. Potřebovali byste lázně, nejlépe někde v březnu či červenci, kdy se vše může dobře hojit. Chraňte si taky duševní zdraví, nejezděte automobily po příliš zablokovaných silnicích, občas se vydejte meditovat a pracovat na zahradu. Později v listopadu se vám může zdát, že se díky vaší trpělivosti zdravotní okolnosti vylepšují.

Práce

Můžete pracovat na své kariéře a jistějších výdělcích, než které jste sami očekávali. Pokud jste se rozhodli být zaměstnáni ve správě majetku, bankách nebo energetických závodech a rafinériích, udělali jste dobře, zlepší to sociální stabilitu vaší rodiny. Klidně si zvolte i účetní povolání, bude stejně výhodné. Taky můžete lépe nakládat s přístroji a jejich pronájmem a prodejem. Zdá se ale, že někteří z vás v dubnu a říjnu upadnou do laxní pasivity, proto pozor na nadřízené.

Peníze

Tento rok máte jistotu v příjmech, které vám chodí s pravidelností na účet, když jste ochotnější provádět, co je právě nutné, i když se tím nebavíte. Je to pro vás lepší, i když jste jako zaměstnanci při odměnách závislí na šéfově náladě. V březnu nenakupujte věci do domácnosti, Mars vám dělá problémy, stejně jako vás Venuše nutí šetřit v říjnu. Chtěli byste více získávat z rodinného dědictví, ale nějak není možné si ho plně užívat, domlouvejte se na něm lépe s partnerem a sourozenci.

Střelec na rok 2010

14. září 2009 v 15:51 | Claudia Imperium |  **horoskopy

Obecně

Celý rok není příliš vhodný k podpisům pracovních, i obchodních smluv. Během roku taky nemůžete být vždy plni síly a smyslu pro povinnost, přesnost a rozumnost nebude vaší předností. V březnu ale druzí ukážou přívětivou stránku, jen byste neměli podlehnout náhlým sexuálním pokušením. Koncem března a dubna ale luxusním vášním a erotickým láskám planety přejí. Následné manažerské úspěchy vám vycházejí, pokud znáte cizí jazyky a umíte se pohybovat ve společnosti. Avšak první polovina června může přinést spory v zaměstnání ohledně zisků. Zkuste se v této době vyhnout extrémním sportům, rychlé jízdě autem a hlavně na motorce. Skrze léto máte šanci mít úspěchy v kontaktech s přáteli. Budete toužit užívat si radostí života, mezi které rozhodně patří erotické zážitky. V září znovu pozor na zbrklost a nedostatek trpělivosti s partnerem, v domácnosti si hlídejte mylná rozhodnutí ohledně vody a nákupů surovin. Pozdní podzim se nejspíš ponese v příjemné atmosféře, když najdete čas na rodinu a děti, i v cizině.

Láska

Venuše říká, že v březnu, dubnu, ale i podzimním listopadu přijde dobrá příležitost, cizince se snažte získávat hlavně v období srpnových dovolených. Zažijete radost a vtipné situace, možná i rychlý sex s náhodnými partnery. V lásce budete mít docela štěstí, pánové budou častěji dobývat citlivé ženy ze svého sousedství. V tomto roce byste tak mohli být sebevědomí a přátelštější vůči rodině. Mars naznačuje, že najdete někoho, kdo vás bude víc podporovat.

Zdraví

Nepijte příliš alkohol, po celý rok máte citlivější játra. Je nutné, abyste do zdravého životního stylu zapojili i členy vlastní rodiny, taky ty nejstarší. Především sport a pohyb vám i jim umožňují věnovat se lépe tomu, co vám vyhovuje. Jupiter i Mars pak znemožňují, abyste rychle podléhali nemocím, jako je chřipka. Snad jen v červnu a červenci pozor na stav stehen, mohli byste si přetrhnout svaly, a taky na chodidla. V září a říjnu sport omezte, hrozí zlomeniny, věnujte se spíš jen běhu.

Práce

Ať už se věnujete kreativním povoláním, obchodu nebo průmyslové činnosti, ve všem získáte více úspěšných chvilek, když naleznete odběratele v cizině. Březen vám dá příležitost, jak začít něco znovu a úspěšně, Mars vás podporuje, stejně jako Jupiter. Podnikatelské aktivity vám vyjdou, pokud vše můžete zaručit silou vlastní osobnosti. Během roku všechno potvrzujte přesnou administrativou, kterou ještě nezvládáte tolik dobře. Máte pak šanci se plně realizovat v příštím roce.

Peníze

Neptun a Uran vás ženou do různých šťastných příležitostí, ale máte je sklon spíš nevyužít. Proto si dejte dobrý pozor a snažte se na vše získávat potvrzení, dokumentaci a smlouvy. Čím dál víc postupujete, tím je pravděpodobnější, že získáte dost, ale buďte přející při vydání za rodinu a děti. Především v exportu zboží a díky cestovním kancelářím vyděláte hodně, v červenci díky společníkům a kolegům, jen v září musíte dost zabrat fyzicky, abyste netratili. Vánoce budou štědré.

Štír na rok 2010

14. září 2009 v 15:50 | Claudia Imperium |  **horoskopy

Obecně

Tento rok vám hodně pomůžou emoce. Leden volá po aktivitě v oblasti správy majetku a účtování, pokud jste se nerozhodli pro zajímavější práci, máte příležitost orientovat se dobře v IT. Měsíce únor a březen vyzývají ke snění o fungujícím vztahu a rodinné idyle. V červnu vám potom budou přát planety, byla by škoda nevyužít jejich vlivu ve finančním životě a zůstat jen u nižších zisků. Teplý červenec výrazně přeje vztahům, vaše erotické a milostné touhy dojdou skrze Lunu a Jupiter naplnění. Nezadaní by proto měli jít partnerům vstříc, nezůstávat doma a chodit i na párty. V srpnu a září byste to s radostmi pro tělo tolik přehánět neměli, jinak se nevyhnete díky zvýšené konzumaci masa a cukrovinek přírůstku na váze. Listopad bude příznivý, pokud překonáte negativní říjnové dráždění vládnoucí planety. V prosinci byste se měli věnovat duchovním zájmům, než řešení vztahů k šéfovi. Nakonec i o Vánocích se snažte vyhýbat problémům, abyste si nezkazili náladu, přece jen vás mají v rodině rádi.

Láska

V tomto roce příliš výbojní nebudete, spíš se budete snažit potvrzovat si funkční vztahy a do lásky a erotiky dodávat fantazii. Příznivě se do čehokoliv dostanou emocionální otázky, do vašeho partnerství taky. Březen, červenec a listopad proto můžou být v sexu i lásce ideální. Nezdá se, že byste byli zrození pro partnerský život, ale dlouhodobá vazba mezi Neptunem a Plutem vás možná donutí potvrdit dlouhotrvající vazby. Hledejte jistotu v přátelství se staršími lidmi, kteří vám poradí lépe.

Zdraví

Nechejte si dělat masáže a zábaly v oblasti beder a nohou. Budete se muset dobře starat o lymfatický systém v oblasti posilování příjmu jódu, i vápníku. Nezdravý květen jasně naznačuje, že musíte mít víc v pořádku kosti. V červnu pozor na stav vašich třísel! Pánové asi tento rok budou častěji u urologa, nebojte se ale za ním chodit, stejně jako dámy za gynekologem. Půjde o praktickou situaci, protože nečistoty ve vodě vám mohly ublížit, problém však vyřešíte. V listopadu se cítíte skvěle.

Práce

Pro úspěch potřebujete pracovat hlavně v březnu a o letních prázdninách, v tu dobu oželte dovolenou a poznáte změny, kterých se vám dostane. Více z vás bude pracovat v dopravě, cestovatelství, sociálních službách, taky v exportu a importu. Bude se to týkat zařízení lehkého průmyslu, ale častěji i u přírodních a zdravotnických produktů. Můžete více podnikat v mase a uzeninách, jejich domáckém zpracování. Nevěnujte se ale tolik riskantním, fyzicky náročným povoláním.

Peníze

Zdá se, že budete mít šanci pořádně si vydělat, pokud se nebudete bránit obchodu a výměně zboží na dálku. Hlavně díky přesně vypočítaným a zdokumentovaným produktům získáte jistotu, hlavně při jednání se zastoupeními zahraničních firem. Snažte se nakupovat více estetického zboží a peníze investovat do starožitností, může se vám to vyplatit během celého roku, jak říká Pluto ale nakonec i síla Jupiteru. Především na konci roku se budete cítit bohatší a úspěšnější.

Váhy na rok 2010

14. září 2009 v 15:49 | Claudia Imperium |  **horoskopy

Obecně

Proč byste nemohli zkusit znovu projevit kreativitu jako minulý rok? Pocit štěstí v práci i každodenním životě pokračuje, ale musíte se více vciťovat do druhých. Snažte se ukazovat harmonii pomocí láskyplných vztahů a zájmu o emoce kolegů, kteří vám budou vděční. Období plesové sezóny vás bude vyzývat k návštěvám společenských akcí. V březnu a dubnu pozor na rozpory s podnikavými lidmi a úředníky. Oni sami ustoupí vaší komunikativnosti, nedává smysl se příliš dlouho trápit. Červen přeje vylepšování interiéru uměleckými díly a starožitnostmi. Chuť do práce vám nechybí ani později. Léto, hlavně srpen vám vyhovuje, náladu by vám neměl zkazit ani spor v oblasti nákupu počítačů a automobilů pro firmu. Vyhněte se exotickým jídlům a šetřete v září své zdraví, hlavně zažívání, když máte nepravidelné trávení, odrazí se to i na psychice. V listopadu objevíte chuť sportovat a vyhrávat. Prosinec na Vás může klást zvýšené nároky. Budete trávit více času v zaměstnání a proto je nutné o Vánocích věnovat dostatek možností relaxace s partnerem, nejlépe při sportu a plavání.

Láska

Únor by mohl být plný sexu a radovánek, to ukazuje Venuše. Díky vlastní výmluvnosti získáte hodně zajímavé partnery, možná i ze zahraničí. Tento rok prostě budete mít v citech štěstí. Díky vlivu Jupitera můžete potkávat zajímavé osoby s dobrým postavením, Luna přeje seznamování v divadle. Na podzim využijte větší míru zábav, taky ale víc pomáhejte partnerům s emocemi, nebuďte nevěrní. V listopadu budete pro partnera hodně důležití, užijete si jejich nekonečného zájmu.

Zdraví

Saturn i Uran naznačují, abyste už v únoru začali cvičit pod halou, nebojte se víc plavat a chodit na masáže kostí. Především svaly na krku a kolem beder musí být lépe uvolněny. Pokud jste ve stresu, odráží se to především na vašem vylučování a ledvinách. Proto se naučte vyhýbat nervozitě tím, že se vždy před spaním uvolníte jógou. V červenci si dejte pozor na hlavu a zuby, stejně tak i na stav svých nohou, nedělejte extrémní sporty. Běhání vás začne víc bavit na podzim, což je dobře.

Práce

Venuše se na všechno dívá pozitivně. Jako pekaři, cukráři, recepční a lidé v P. R. agenturách se můžete uplatnit lépe, ale dejte si do pořádku smlouvy a dokumenty. Počítač už ovládáte dobře, nepracujte ale tam, kde vám nevěří a podvádí vás, jak zjistíte. Více štěstí zažijete, když se budete snažit o povolání, spojená s kontaktem s lidmi. Při výuce jazyků pochopíte, že vám chyběla konverzace. Zaměstnání spojené s cestováním vám přinese hodně nových zážitků.

Peníze

Neptun se tváří pozitivně na přátelské vazby a schopnost dělat společníky ve firmách. Snažte se sebe u šéfa zdůraznit. Skrze Saturn sice pro tento rok patříte ke skromným lidem, ale potřebujete větší odměnu, kvůli spokojenosti rodiny. Vaše schopnost získávat z obchodu se zvýší. Nebojte se pracovat na zisku v červenci a srpnu, protože když se ostatní baví, vyděláte při činnosti víc. V listopadu si už můžete koupit i luxusní zboží, po období šetrnosti jste tak rozhazovační.

Panna na rok 2010

14. září 2009 v 15:49 | Claudia Imperium |  **horoskopy

Obecně

Hlavně v lednu jste plní pracovní nápaditosti. Ovšem v únoru nastane díky Jupiteru změna. Následující měsíce se ponesou spíš v konfrontačním duchu a to až do srpna, kdy máte hádky s partnerem nejsilnější, rozum vám však pomůže. Vše má svůj čas, a ani úplatky nemůžete vše skoupit, spoléhejte víc na důvěru a pracovitost! Měsíc duben a počátek května se stane poměrně povedeným přerušením smůly a osud vám ukáže chuť starat se o rodinný život. V září byste měli zůstat v klidu a pokusit se využít trpělivosti rodičů i dětí a nepouštět se na daleké cesty. Jen tak se vyhnete ztrátě citových jistot. Nebude vám chybět zdravý rozum, máte chuť starat se třeba o nábytek a dostatek jídla. Jakkoliv se podzim pro pracovníky obchodu a bank ukáže jako náročný a plný nepříjemných změn, tak v říjnu vám budou hvězdy mezilidským kontaktům přát, můžete si získat pevné vazby. Pro listopad platí hlavní doporučení. Nesnažte se na druhé lidi psychicky tlačit a dosáhnout zisku za každou cenu.

Láska

Venuše vypovídá, že začátek roku může být zajímavý. Leden naznačuje, že se hodně napracujete a taky vaší snahou je upevnit si vztahy v zaměstnání. Jinak jste příliš skromní a vaše emocionální nervozita se taky přenáší na partnera. Především březen a červen bude problematický pro možné rozchody. Pokud chcete rozvinout nový zajímavý vztah, vydejte se v květnu nebo říjnu na hory, potkáte zajímavou osobu. Víc si vás oblíbí vaši rodiče, inspirujte se jejich pevným vztahem.

Zdraví

Přes celý rok neplavte v bazénech příliš často. Dejte si pozor, abyste v březnu nebrali příliš mnoho antibiotik! Mohli by narušit vaši imunitu a funkci střev. Máte zdravotní problémy, protože hodně pracujete a málo odpočíváte. pro posílení organizmu užívejte plody, jako je česnek nebo cibule a minerální látky. Podle všeho se v květnu můžete cítit Šťastní a zdravější, proto často choďte na výlety. Na konci léta a podzim nepřehánějte práci, jak naznačuje Mars, ale naučte se nová jógická cvičení.

Práce

Vaše pracovní schopnosti jsou skrze planety Uran i Jupiter oslabené, připadá vám, že se musíte neustále zacvičovat. Taky se vůli krizi bojíte nezaměstnanosti. V kancelářských profesích a v učitelství vám hrozí problémy, ale podle Saturnu i Marsu se zdá, že budete na podzim úspěšní a dokonce se naučíte lépe vyjadřovat a prezentovat vlastní schopnosti. Proto se především na jaře snažte víc dokazovat, do jaké míry jste odolní jako nesrovnatelní zaměstnanci ve firmách.

Peníze

Jako jedni z mála budete mít v lednu peníze, abyste nakupovali z výhodnou povánoční slevou, zajímavých produktu bude hodně. Víte, že pak musíte pracovat především podřízeně, i když vám zaměstnanecký poměr vyhovuje. V květnu se vydejte na chvíli za hranice, dosáhnete dobrých zisků, při jednáních, nákupu i prodeji. Taky víc vyděláte na schopnosti přesvědčovat, jako pojišťovací agenti nemáte takovou konkurenci. Konto půjde lépe nahoru v prosinci, ale příliš nevydávejte za domácnost.

Lev na rok 2010

14. září 2009 v 15:47 | Claudia Imperium |  **horoskopy

Obecně

Budete chtít přetrhat jasné vazby a objevovat dosud nepoznané možnosti, s přáteli můžete klidně odjet pracovat do zahraničí. Touha po nových možnostech vám taky vejde do osobního života. Duben a červen vám můžou umožnit odhalovat skryté síly. Pozor však na oblast rodinného života, kde se přetvařovat nemusíte, ale nikdo se o vás příliš nestará. Je nutné odložit erotické sklony k nevěrám na jindy. Červenec se ponese v duchu zajímavých přátelství, ale na jeho konci pozor na komplikace se zdravím, skrze extrémní sporty a rychlou jízdu autem. V srpnu budete mít tendenci přehánět v práci a zábavě, jen abyste se předvedli. To ale může mít za následek ztrátu soudnosti, udržujte si rozumnost. Druhá půlka roku se ponese v příjemném duchu, který přeruší září. Zde vaše nevyřešené spory začínají ukazovat touhu po pomstě těm, kteří vám nějak ublížili. Uvědomte si, že vztahy k dětem i partnerům to nevyřešilo. Naopak zisky, které až do konce roku můžete podpořit usilovným podnikáním, vám přinesou uspokojení.

Láska

Díky postavení Jupiteru to vypadá, že budete mít štěstí ve vztazích s cizinci a na dálku, zažijete více potěšení, i sexuálního. Tento rok byste měli najít hodně přitažlivých osob. V únoru a květnu to ale vypadá na různé partnerské neshody, musíte slevit ve svých očekáváních ohledně partnera. V červenci můžete všechny zanedbávat, proto se dočkáte opravdu zvláštních reakcí. Říjen a prosinec by ale měl být plný lásky, tolerance a návratů lidí, kteří se rozešli, což bude příznivé.

Zdraví

Díky Slunci to vypadá, že se tento rok větším dokážete problémům vyhnout, máte více štěstí, než neúspěchu. Nebojte se vydávat na běžky nebo cvičit při aerobiku, zima je na vás příliš tuhá a především únor bude dělat problém vašemu krevnímu tlaku, možná i srdci, proto se otužujte. V červenci bude dobré, abyste se se svými známými vydali na dlouhé cesty, pokud je to možné. V listopadu pozor na zranění dolní části těla, hlavně nohou, buďte opatrní při práci i sportu.

Práce

Vsaďte na fungující přátelské vazby a přející kolegy, o hodně si polepšíte především díky vlastním schopnostem. Podle postavení hvězd se zdá, že se práce pro vás konečně stane víc zábavou. Pokud máte tvořivé zaměstnání, nebo jste řemeslníci, půjde vám jednoduše a lépe. Firmy a obchody zakládejte hlavně v druhé půli srpna a na začátku prosince. Jestli pracujete v restauracích, nebo zábavním podniku, hodně vyděláte, luxusní zboží se bude taky prodávat více.

Peníze

Nebojte se investovat s důvěrou, máte předpoklady, aby se vše posunulo dobře. Více peněz byste mohli získat díky vašim stykům ve společnosti, ale především díky vlastním kreativitě a nápadům. Nenakupujte mnoho zboží v květnu a listopadu, jinak buďte velkorysejší než minulý rok. Máte potřebu odškodnit vaší rodinu za zimu, společná dovolená v srpnu se proto vyplatí, na ní nešetřete. Obecně máte štěstí v podnikatelské oblasti, ale začnete vydělávat i jako manažeři a organizátoři aktivit.

Rak na rok 2010

14. září 2009 v 15:46 | Claudia Imperium |  **horoskopy

Obecně

Nezapomínejte na to, že dobré pracovní podmínky se neměří vzdáleností. Záleží na vás, jak využijete své schopnosti. Únor vás povede na dlouhé cesty, nebo aspoň s myšlenkami, pohybující se v příznivém očekávání. Tyto potřeby nahradí v březnu touha po lásce a vášnivých nocích s partnerem. To potvrdí i jarní měsíce duben a květen. Současný rodinný vztah ale skrze Pluto nemusí nové milostné eskapády vydržet. Letní měsíce ve vás znovu vzbudí pracovní horečku, plní ideálů a chuti po nových ziscích se můžete vydat do nových obchodů. Neměli byste však zapomínat na dostatek relaxace. Září přinese počátek zdravotních komplikací, které budete zvládat v případě, že jste si vybudovali fungující vazby ve vztazích k příbuzným. Nepřepínejte se hlavně při řízení automobilů. Vliv bude kulminovat v říjnu, v pozitivním listopadu již budou vlivy příznivé a planety vám přinesou více radosti a dobrou náladu, takže se na to opravdu těšte na přepočítávání úspěchů na konci roku.

Láska

V tomto roce budete silněji závislí na partnerovi, ale z pozitivního pohledu. Budete dokonce přitažliví pro vaše nadřízené a klienty, především cizince, kteří o vás mají sexuální představy. Proto si dejte pozor na vyzývavost v oblečení. V Červenci si můžete u vody vybírat milence nebo partnerky podle vašeho vkusu, ale díky Venuši budete raději, pokud se probere z pasivity milovaný partner. Před Vánoci můžete zažít velký uragán vášní, které vás dokážou sexuálně uspokojit.

Zdraví

Chronické problémy se žaludkem a zažíváním je třeba řešit brzy, leden vám přinese nejistotu. Na začátku roku taky budete trpět problémy s kostmi, musíte chodit na masáže či akupunkturu. Ani bez aktivního sportování i v cizině dlouho nevydržíte. Hlavně v létě budete svěžejší, pravidelně choďte plavat nebo do sauny. Na podzim se taky můžete jednoduše zranit při nakládání s nábytkem ve vašem domově. Problémy s plicními výběžky řešte preparáty, postupně jste celkově zdravější.

Práce

Pokud pracujete v kontaktních povoláních, jako je prodej, hotelnictví a restaurátorství, musíte si dát pozor na nepříjemné chování a nálady. Zdá se, že byste ve své práci mohli vyniknout, budete se však muset naučit lépe jednat s lidmi. Především na konci dubna to bude složité. Štěstí naopak budete mít celý rok díky znalostí jazyků, jak říká Jupiter. Hodně získáte, pokud jich umíte víc, nebojte se prezentovat především v létě a listopadu. Díky tomu zažijete radost, i postup.

Peníze

Umíte si díky Uran najít dobré partnery pro podnikání, i vaši blízcí vám nejspíš pomůžou. Tento rok mít nejistou stabilitu, dejte si proto pozor, jak s penězi nakládáte, hrozí vám ale drobné krádeže, peněženku mějte dobře uschovanou. Nebojte se o ekonomice jednat s odborníky, především v bankách, díky poradcům, protože vám to přinese hodně, jak ještě na jaře nečekáte. Především na podzim si peníze dokážete užívat, ale Pluto je striktně proti nesmyslnému utrácení.

Blíženec na rok 2010

14. září 2009 v 15:44 | Claudia Imperium |  **horoskopy

Obecně

V lednu se nedá naznačit nic výrazně špatného, v práci i vztazích jste úspěšní. Avšak březen byste neměli podcenit, věnujte dostatek pozornosti svým povinnostem. Jen tak se vyhnete sporům a náhlým změnám v zaměstnání, s nejistým výsledkem. Obzvláště, pokud se vyhnete tomu, abyste jednali nerozumně, jste přeci inteligentní. V červnu budou konstelace přát novým a vášnivým láskám. Když hledáte partnera, nezůstávejte jen doma u internetu. Energie přející rodinným vazbám budou působit i v červenci, jehož počátek přinese možnost stabilizovat vaše osobní partnerské svazky. Zbystřete pozornost, neboť na přelomu srpna a září vám iluze a depresivní představy zastíní praktické problémy. V říjnu si však budete nejen užívat, ale je čas na meditace a plánování nadějeplných zítřků. A právě tyto plány můžete zrealizovat příští rok. Další období bude vášnivé a přát milencům. V první polovině prosince budete muset vydržet odcizení v lásce, naštěstí pouze krátkodobé.

Láska

Hlavně ženy budou pro tento rok velmi citlivé a vnímavé. Pluto i Venuše vám přinesou hodně erotického partnera, který by měl být vnímavý, nebo se toto všechno projeví u vašeho stávajícího druha. V únoru se ukáže, že láska kvete za každého počasí. Především cizinci a cizinky se vám líbí. Později se vyhýbejte fyzicky příliš silným osobám, může jít o násilníky. V listopadu si lásku a sex užijete plnými doušky, proto se na všechno připravte. Sexuální rafinovanost vás potěší.

Zdraví

Nesmíte zahálet, jak naznačuje Uran i Jupiter. Tento rok určitě pijte málo alkoholu, taky by se vše brzy odrazilo i na stavu kůže! Začátkem roku musíte začít ihned cvičit, stačí provozovat míčové hry v tělocvičnách, nebo si pořídit rotoped. V dubnu budete mít problémy s rukama, proto si je často masírujte. Potřebujete častý pobyt v přírodě a u moře, hlavně v červenci, jinak se může zhoršit stav vaší dýchací soustavy. Na konci srpna si budete stěžovat na pohybové problémy.

Práce

Budete mít problém používat cizí jazyky, hlavně v březnu a září vám Merkur i Jupiter ukážou váš problém. Protože jste inteligentní, zapište se do všech kurzů, které vám nabídnou vaši nadřízení. Potřebujete kvalifikovanější práci. V červnu a červenci se budou mít dobře obchodníci, prodejci a duševně pracující lidé, stejně tak ale štěstí zažijí studenti, zvládnete skvěle zkoušky. Pokud pracujete pro průmyslové firmy, tolik úspěšné to být nemůže. V říjnu a prosinci si budete užívat odpočinku.

Peníze

Musíte být pracovití, jak říká Merkur i Venuše, hlavně se nespoléhejte na náhodné štěstí, jak se zmiňuje vazba Jupiteru. Vaše příjmy nejsou příliš pravidelné, proto byste se měli především v březnu zamyslet, jestli nedělat jiné povolání, než máte. V květnu vám s tím víc pomůžou vaši kamarádi. Důležitý pro vás může být především podzim, kdy díky dobrým vyděláte vztahům s lidmi, které dlouho znáte. Pro zisk nejezděte do zahraničí, nespoléhejte ani na partnerovy styky.

Býk na rok 2010

14. září 2009 v 15:43 | Claudia Imperium |  **horoskopy

Obecně

Pozor na přelom prosince a ledna, kdy můžete být nepříjemní, s atmosférou plnou konfliktů a nedorozumění. Březen prožijete v poklidnějším duchu uspokojení, bez větších problémů v ekonomické činnosti. V práci se budete snažit výrazně prosadit a nespokojíte se s vedlejším místem, touha po zisku vám bude vlastní, uspějete? Asi ano. Přelom června a července je vhodný pro podpisy důležitých smluv a potřebných dokumentů. Srpen zahájíte ve velkém dovolenkovém stylu, ale pozor byste si měli dát na lepší vztahy s partnerem. Měsíce září a říjen samy o sobě můžou být komplikované, také byste se měli vyvarovat rychlé jízdy autem a extrémních sportů. Nebude vám tolik umožněna možnost užívat si života, přesto dosáhnete mnoho, budete-li myslet i na to, že máte pracovní povinnosti. Prosinec přinese dost inspirace a nápadů k vyřešení všech problémů v rodině a přátelství. V první části Adventu byste se neměli rozhodovat pod tlakem, Vánoce proběhnou šťastně.

Láska

Během ledna a února budete plně pohlceni kariérou a vyděláváním peněz, proto si lásky tolik neužijete. Na přelomu března a dubna se ale díky Venuši dočkáte spokojenosti ve stabilním vztahu, který vás dokáže naplňovat. Od půlky července do půle srpna byste měli pobývat na dovolené, kde zažijete zajímavé milostné chvilky. Stejně tak i v říjnu budete otevření erotice, bude se o vás ale pokoušet nějaký kolega nebo klient, pozor na ničení spokojeného vztahu.

Zdraví

Zima nebude tolik mírná, Uran i Jupiter varují. Už v únoru si budete muset dát pozor na ochranu krku a průdušek, především astmatici. Na jaře, kdy míváte nejvíc síly a vitality byste měli hodně běhat a jezdit na koni, potřebujete zlepšit motoriku těla, nohy by vás potom více bolely. Na začátku léta budete unavení, váš tlak krve a nervy se neukážou jako stálé. V listopadu si dejte pozor na zlomeniny, které vám způsobí možná někdo v autě, omezte i příliš náročné silové sporty, méně posilujte.

Práce

Podle všeho budete dělat lukrativnější práci než dosud. Kontakt s cizinou je obor pro vás, přijde k vám dost příležitostí, jak ukázat schopnosti. V pozdní zimě budete mít hodně práce, při které se musíte naučit ovládat nové programy na počítači, nebo nové zkušenosti při manuální práci. Ti z vás, kteří v sobě objevili obchodníky a auditory, by se měli snažit už v březnu a dubnu. Zajímavé výdělky čekejte na podzim, především při nákupu komodit nebo v realitních záležitostech.

Peníze

Uran vám dává příležitost, abyste si situaci vylepšovali, ale spíš strategicky pomalu. Od začátku roku vám bude vynášet především vaše postavení, které jste si vydobyli během minulého roku. V březnu si dejte pozor na podvodníky, kteří se z vás snaží vylákat peněžní částky na pojištění. Letní dovolenou si kupte na polovinu července, najdete možnost spojit výhodné s příjemným. Na podzim nedávejte peníze z akcií partnerovi nebo dětem z vaší rodiny, rychle je utratí.

Beran na rok 2010

14. září 2009 v 15:42 | Claudia Imperium |  **horoskopy

Obecně

Komplikace přijdou v únoru, kdy to ve zdraví nepůjde hladce, jak byste si přáli. Přátelé a sourozenci vám však pomáhají dokončit činnost do úspěšného konce. Hlavně březen a především měsíc duben využijete k zbourání zažitých zvyků a nahrazení modernějšími a nezávislejšími názory, jak velí Uran. Jen pozor na druhou půlku května, kdy nebudete mít jasný úsudek a mohli byste se nechat zlákat falešnými lidmi. Na počátku dovolené se budete rádi pohybovat v neznámých oblastech. V červenci neprosazujte svoji touhu po zisku, vaší optimistickou náladou si tak získáte srdce vyvolených. Srpen bude jen přát rodinným aktivitám, včetně partnerských a milostných. Jestli držíte dietu, pak vám v druhé polovině září snižování váhy nepůjde. Práce vám pak přinese nedorozumění, ve kterých budete mít chuť vložit se do konfliktů s kolegy, nebudete ochotní uznat názory druhých. Snažte se zaměřit na diplomacii, abyste zbytečně nepřišli o přátele. Listopad i prosinec zůstanou pozitivní.

Láska

Tento rok budete jakoby fungovat pomaleji, lásku to zasáhne taky, prožijete ho rozporuplně. Chcete na lidi působit jako výjimečné typy, ale nedokážete být citliví vůči blízkým. Budete přehlížet jejich lidské potřeby. Hodně partnerů můžete potkat na cestách. Během března budete díky vlivu Marsu vášniví, ale spokojíte se s úbytkem sexu. Uran touží po změnách a blízkosti s partnery, se kterými si máte co říct, takových není nikdy dost. V lásce se vám bude dařit v dubnu a na přechodu srpna a září, i před Vánoci.

Zdraví

Chronické problémy se zuby musíte řešit už v lednu, ale díky vlivu Marse a Venuše se situace brzy vylepší. Celý rok bude taky hodně o vyhýbání se virovým onemocněním. Kromě hlavy si kontrolujte, jestli jíte vlákninu, to bude důležité. Na začátku léta Jupiter varuje před rychlou jízdou autem, budete mít sklon k mikrospánku. Kdybyste si pro ozdravný pobyt na horách nebo u moře zvolili září, bylo by to ideální. Především v listopadu a prosinci můžete být oslabení v oblasti svalů na nohou.

Práce

Podle všeho to vypadá, že hlavně pracovníci průmyslových odvětví budou mít problém s nepravidelností výplat. Situace nebude jistá. Mars a Neptun ale říkají, že když se aspoň na čas vydáte do zahraničí, nebo dál od domova, bude výsledek jistější. Hlavně doprava, převoz produktů, zdravotnického materiálu či obchod v oblasti IT, technologií vám vynese více peněz. Především květen a červen je určen aktivním pracovníkům marketingu. Na konci roku buďte v práci stereotypní.

Peníze

Podle Saturnu to vypadá, že se sice musíte osobně omezovat, ale v červnu a červenci budete mít výdělky jistější a vyšší, hlavně ve zdravotnictví. Jejich stav na vašem účtě se bude stejně tak odvozovat od vaší pracovitosti, jako ctižádostivosti. Pokud máte akcie v zemědělských podnicích, zhodnotí se dobře. Měli byste uvažovat o nákupu rekreačního objektu, ne ale přes prostředníky. Ke konci roku se dostanete do závislosti, proto si dejte pozor, co a jak vlastně děláte.

ryby na rok 2010

14. září 2009 v 15:42 | Claudia Imperium |  **horoskopy

Obecně

Jupiter vám v tomto roce vyloženě přeje, svým postavením ve znamení Ryb rozšíří vaše možnosti v osobním i profesionálním životě. V lednu a únoru byste měli být na pozoru, abyste se kvůli touze po neomezování v rámci financí nedostali do problémů s domovem, kvůli čemuž se snažíte konat nečekané právní kroky. Ještě štěstí, že vám bude pomáhat planeta Uran, co podpoří pozitivní změny. Do života vám přijdou noví lidé a taky touha po radostech života. Duben může jen přát vztahům, jste-li zadaní, užívejte si společných chvilek doma, i v cizině. Červenec vám dodá dostatek nápadů a schopnosti argumentovat v diskusích a jednáních s klienty. Neměli byste prosazovat změny v IT zařízení u firem. V srpnu ještě budete úspěšní i ve sportu, ale září znovu přinese do oblasti vašeho zdraví nejistotu. Nastal čas, abyste se naučili dbát na konvence ve vztahu k lékařům a dětem. Právě k tomu vás vyzývá partnerův vliv. Pokud výzvy uposlechnete, pak listopad a prosinec prožijete jen v dobré náladě.

Láska

Pro tento rok budete chtít prosazovat vlastní osobu, ale Neptun vám dá příležitost zvýšit i milostnou rafinovanost. Musíte si vylepšit především vztahy doma, i když často budete chtít jezdit na výlety a navštěvovat příjemné lidi podle libosti. Květen nebo červenec může být dobrým měsícem pro nalézání nového vztahu, nemusí ale trvat dlouho. Venuše radí, abyste kvůli vlastním rozmarům na podzim nerozbíjeli své příznivé vztahy, které doposud máte s blízkými.

Zdraví

Častější rýmy a katary musíte hlídat, jezte více ovoce a příjímejte vitamín C. V březnu se o sebe starejte hodně. Vaše situace je zvláštní, dávejte si dobrý pozor na stav vašich kostí na nohách. V červenci plavte, ale pokud možno v řece nebo moři, v bazénu spíš získáte bacily. Na podzim budete oslabení a vystresovaní, proto vám lépe pomůže dieta, než čekáte. Zajímejte se více o power-jógu a třeba cvičení Pilates, potřebujete zharmonizovat vlastní duši i tělo a mít dost energie.

Práce

Realizace vaší osoby je skrze Jupiter pro tento rok enormní. Mnoho z vás si vyzkouší práci v zahraničí, jiní budou úspěšně stoupat na společenském žebříčku, často na úkor mezilidských vztahů. Nebraňte se zkušenostem, pokud umíte dobře cizí jazyky, vydejte se na cesty v březnu nebo červenci. Zdravotní sestry a lékaři jistě vyniknou, stejně jako inženýři a umělci. Celkově budete úspěšní ve službách a kosmetice, klientela bude solventnější a bude s ní lepší jednání než minulý rok.

Peníze

Objevte předpoklady pro získání a udržení výnosných postů, potom umíte být i pohostinní a štědří lidé. Vaše nápady ve službách, nebo reklamní oblasti budou úspěšné, ale váš příjem si vyžádá problém v rodinných vztazích. Budete potřebovat dost času, ale zdá se, že si peníze vypracujete, partner vás v květnu dobře pochopí. Měli byste objevovat nové možnosti investic, především ve farmacii nebo správě salónů krásy a řemeslných dílen. V listopadu můžete utrácet.

Vodnář na rok 2010

14. září 2009 v 15:41 | Claudia Imperium |  **horoskopy

Obecně

Postavení vládnoucího Uranu vám posiluje Jupiter a zvýhodňuje ho Neptun. Víceméně celý rok tak prožijete v energické pohodě a dobré mysli. Během února a března buďte milostně odvážní a hodně sportujte. Situace v zaměstnání budou plné inovací, zároveň v souladu s rozumným uvažováním. Záleží na vás, čeho využijete a komu z klientů a kolegů dáte příležitost. Aktivujícím článkem můžou být originální nápady, které brzy osloví přátele, co se můžou věnovat jejich realizaci. Začátkem června se vyhněte podpisům důležitých smluv a snažte se vyhnout ekonomickým plánům příliš slibujících byznysmenů. Bohatou fantazii v práci a spoustu příležitostí do partnerství přinese červenec. Ale období od srpna bude náročnější. Duševní nezávislost se bude střídat s pocity omezení, zvlášť díky financím. Neodlákejte své partnery hádkami, právě o ně se v září spíš opřete. Podzim vás zastihne ve větší zbrklosti, než je u vás zvykem. Zkuste se proto soustředit, nebuďte neomalení ani na silnici! Pozitivně využitý pak může být listopad a hlavně krásný a duchovní prosinec.

Láska

Mužům budou ženy více něžnými milenkami, užijí si vaší citlivosti. Potřebujete ale i přítele, nejen milostného partnera. Na začátku roku se asi budete chtít prezentovat více otevřeně, proto si najdete někoho blízkého, nebo ve stávajícím partnerství naberete dominanci. U některých se více rozvinou vztahy do zahraničí, proto nebudete váhat masivně chatovat a dopřávat si rozvoje vazeb. Červenec je měsíc, kdybyste se měli hodně pobavit, v listopadu budete mít hodně sexu.

Zdraví

Máte docela vydařený rok. Neptun i Uran vám přejí ve vylepšování tělesné stavby, hodně plavte a provádějte aerobik. Zdraví bude taky závislé na tom, jak dlouho budete pracovat. Máte totiž sklon v činnosti přehánět, proto by se to mohlo odrazit i na nervech. Vyhýbejte se syntetickým jídlům, častěji přijímejte biopotraviny. V srpnu a září pozor na možný problém s vymknutým kotníkem, dobře se kontrolujte při běhu i zlézání skal. Na podzim proto budete spíš provádět posilování. Spíš se nenechejte operovat.

Práce

Mnoho z vás se vydá do ciziny. Pokud pracujete pro nadnárodní firmu, můžete pak vydělávat víc, než jste čekali, taky se dost v neznámém, ale přátelském prostředí dovzdělat. Naučíte se lépe vést a podporovat tým. Pozitivní Jupiter a Uran to říkají jasně. Budete pracovat kreativně, což vás bude bavit. Pokud jste IT pracovníci nebo odborníci v dopravě, zdravotnictví a v řízení lidí, získáte trochu víc. Větší množství přátel získaných tento rok by vám mělo vydržet i do následujících časů.

Peníze

Auto na leasing a hypotéka na dům je na vašem rozhodnutí. Některým z vás se v únoru a březnu nečekaně zvýší platy, pokud se dokážete pohybovat mezi šéfy a kolegy a mít hodně nápadů, možná to zvýší i vaše sebevědomí. Protože platy u cizích firem a díky exportu jsou vyšší, můžete si více dovolit. V červnu a srpnu nenakupujte cokoliv, obnovte si ale technický park, budete ho potřebovat častěji. Moderní trendy spoření vám vyhovují a přizpůsobujete se jim lépe, než by rodina čekala.
//<![CDATA[ ArticleFontSize.SetSize(); //]]>